Magazyn Akwarium - 03/2015 (147)

Magazyn Akwarium - 03/2015 (147)

autor: thaz » 02 kwie 2015, 11:34

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu


Magazyn Akwarium - 03/2015 (147)

Szanowni Państwo,

muszę przyznać, że gdy przed miesiącem zwracałem się do Państwa z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej przyszłego kształtu MAGAZYNU AKWARIUM zamieszczonej na profilu facebookowym oraz na łamach naszego pisma, nie spodziewałem się aż tak szerokiego odzewu. W ciągu zaledwie trzech tygodni otrzymaliśmy niemal sto wypełnionych ankiet! Bardzo serdecznie Państwu za to dziękuję – Wasze zainteresowanie wymownie świadczy bowiem, że – podobnie jak redakcji – zależy Wam na tym, aby MA rozwijał się w dobrym kierunku i dostosowywał do potrzeb jego odbiorców. Dzięki licznym wypełnionym ankietom jestem przekonany, że wspólnie uda nam się osiągnąć ten cel. W bieżącym, wyjątkowo znacznie dłuższym niż zwykle „wstępniaku” chciałbym omówić wyniki ankiety i przedstawić wynikające z nich wnioski i zmiany, jakie na tej podstawie pojawiły się lub pojawią już wkrótce w kolejnych numerach miesięcznika.
(...)

Życzę miłej lektury,
Paweł Zarzyński
Redaktor Naczelny

W bieżącym numerze:

-Podróż Heiko Blehera po Caño Arabella
-Akwarium nie tylko dla akwarysty
-Ancistrusy - trochę inne "glonojady"
-Metriaclima sp. „daktari” Hai Reef
-Nothobranchius eggersi - ślicznotka o wielu obliczach
-LPS-y, SPS-y… o koralowcach słów parę
-Oczko wodne dla akwarysty, czyli dlaczego warto?
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Magazyn Akwarium - 03/2015 (147)

autor: miewan » 02 kwie 2015, 12:05

Na stronie, z której pochodzi ten cytat w stopce redakcyjnej jest rubryka "stali współpracownicy" na pierwszym miejscu tej listy nadal wymieniony jest Alex, no i w banerach znalazła się też nasza wizytówka :D
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'