[300] W końcu coś większego :)

Tutaj możesz pochwalić się swoim akwarium.

Re: [300] W końcu coś większego :)

autor: Grzechu » 23 gru 2020, 22:07

Kilka fotek, z racji tego, że stan się nie pogarsza, waty już nie ma, brunatnica jest ale nie w takiej formie :)
Ulubione kiryski w formie spiżowych, pand i julii. Stadko altumów rio nanay (oczywiście później będzie znacznie zmniejszone). Moje stare bystrzyki ornatusy oraz doszły prystelki (fajne pocieszne rybki)
W filtrze purigen, co pomaga z barwieniem od korzeni.

Belka pracuje na 40%, ale i tak jest jasno, światło odbija się od jasnego piasku i część skalarów za dnia nie ma tak ładnych pasków jak bez światła. Coś muszę tu zaradzić

IMG_20201215_213433.jpg


IMG_20201222_205256.jpg


IMG_20201223_215457.jpg
  • 5

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Czasami zagląda
 
Posty: 41
Rejestracja: 09 lis 2020, 23:58
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 20
GG: 0

Re: [300] W końcu coś większego :)

autor: Grzechu » 31 sty 2021, 16:56

Wiedziałem, że ta jaskinia w korzeniu się przyda na coś :) Skalary próbują zajrzeć, ale zbrojnik robi z nimi porządek.

Liczę, że coś przeżyje, samica jest czerwona to wyjdą śmieszne ciapki.
Mchy dostały trochę waty glonowej, ale w sumie akwarium młode. Zrezygnowałem od dzisiaj z podmian RO/kran na rzecz czystej RO + mineralizator Mg/Ca

A odnośnie felernego filtra, napisałem do aquaela, to usłyszałem, że wirnik jest zbyt ciasno na ośce, wysłali mi nowy wirnik. Sytuacja bez zmian w zasadzie, kilka razy startował dopiero po parudziesięciu sekundach sam z siebie, a dzisiaj już w ogóle (różnica tylko taka, że na nowym wirniku jest jakiś pobór prądu nawet gdy wirnik nie kręci). Napisałem znowu maila, bo nerwy mam zszargane, każda podmiana kończy się syfem na podłodze bo trzeba nabity wodą kubeł otwierać. Ostatecznie jeśli serwis mi całej głowicy nie wymieni to chyba z rękojmi będę reklamował w ciemno, a wcześniej kupię coś innego... A mogłem ikolę za pół ceny kupić.

IMG_20210131_161955.jpg
  • 0

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Czasami zagląda
 
Posty: 41
Rejestracja: 09 lis 2020, 23:58
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 20
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości
cron
Reputation System ©'