Problem z akwarium

Chcesz porozmawiać na temat rybek akwariowych? To jest dział dla Ciebie!

Problem z akwarium

autor: Weronika » 25 lut 2018, 19:37

witam
Od dwóch dni mam akwarium. Nie znam się na tym ( dopiero zaczynam ) pani zoologicznego zaproponowała ( i tak kupilam ) 6 rozbora klinowa , 3 gupiki i 3 przezroczki do tego dwie żywe roslinki. Na drugi dzień zdechł gupik ( stracił kolor na ogonie i poszczepil się ) i dwie rozbory . Nie wiem co robić . temperatura 26 stopni
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2018, 19:32
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Problem z akwarium

autor: Misiak » 25 lut 2018, 20:00

Akwarium jest nie dojrzałe i stąd na 99,9% są ofiary. Jak masz możliwość to oddaj rybki na czas dojrzenia zbiornika. Tydzień do miesiąca.
Kup bakterie do akwarium, pomogą Ci szybciej ustabilizować akwarium, ewentualnie jak masz możliwość to załatw sobie trochę starej wody z działającego już długo i dojrzałego akwarium i trochę podłoża też z takiego akwarium. Przeniesiesz z tym pożyteczne bakterie, które szybko ustabilizują Twoje akwarium.

Jakiej wielkości jest ten zbiornik i jaki masz filtr?
  • 1

Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2570
Rejestracja: 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1314
GG: 1735873

Re: Problem z akwarium

autor: Weronika » 25 lut 2018, 20:28

Akwarium 30l. Woda z kranu stała przed wpuszczeniem rybek 24h. Wyczysciłam filtr i była tam mała glizda ( prawdopodobnie z roślinek ) karmię rozwielitkami raz dziennie ( tak radziła pani z zoologicznego ) Filtr pat mini
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2018, 19:32
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
Reputation System ©'