Qbi-Wan hoduje zbrojniki

Chcesz porozmawiać na temat rybek akwariowych? To jest dział dla Ciebie!

Qbi-Wan hoduje zbrojniki

autor: Qbi-Wan » 17 lis 2019, 20:34

Glonki się rozwijają raczej dobrze, na zdjęciu jeden z większych, świeżo po podmiance.
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Ostatnio naliczyłem jakieś 25 sztuk. Martwi mnie trochę że niektóre wydają się nie rosnąć, ale tłumaczę sobie że to przez różny rozmiar rodziców. Na razie staram się cieszyć tym że od kilku tygodni nie było żadnych strat.
A to update z drugiej strony szyby:
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
A specjalnie kupiłem im takie cudo:
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Leżało na dnie ponad tydzień nie wiem czemu tego nie użyły :(
Samiec trochę się tam zabarykadował swoimi dziećmi:
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Jest strasznie płochliwy i nie chcę go stresować więc chyba nie zostaje nic innego jak tym razem zostawienie tamtych jajeczek Co o tym myślicie? Też ciekawi mnie że samica czasami ustawia się w taki sposób:
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

[Uprzejma prośba z mojej strony do moderatora: proszę o zmianę tematu z "Co to jest?" na np "opieka nad ikrą i narybkiem zbrojników". Używam telefonu i nie mam opcji zmiany tytułu :) ]
  • 1

Awatar użytkownika
Czasami zagląda
 
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2019, 16:40
Lokalizacja: Żalowo koło Cocidotego Zdrój
Reputacja: 6
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
Reputation System ©'