Duże welonki A pyszczaki

Chcesz porozmawiać na temat rybek akwariowych? To jest dział dla Ciebie!

Re: Duże welonki A pyszczaki

autor: Bieta » 28 maja 2020, 16:40

Nie rozumiem zupełnie, po co ten jad i złośliwość. To, że wiecie panowie wiele, a może i nawet bardzo dużo na temat każdego zagadnienia z akwarystyki, to wcale nie znaczy, że możecie wyśmiewać się osoby początkującej. Każdy z nas stawiał swoje pierwsze kroki, zgłębiał wiedzę sam, lub przy pomocy podpowiedzi osób bardziej związanych z akwarystyką. Jeśli śmieszą was takie pytania, to przemilczcie, nie wdawajcie się w dyskusję. Ktoś inny wtedy odpowie na spokojnie, bez zbędnych emocji.
  • 1

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Duże welonki A pyszczaki

autor: tomek62 » 28 maja 2020, 20:46

To nie jest jad. Ludzie kochani, mam rybę A. To szukam w wyszukiwarce ryby A. Pierwsza lepsza strona i mamy opis, występowanie charakterystyka, wielkość akwarium. Potem mamy rybę B i jw. I albo warunki są zbliżone albo nie. Jeżeli nie to nie pytamy się czy mogę je wcisnąć razem.
  • 0

Bywalec
 
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2017, 15:37
Lokalizacja: Zawiercie
Reputacja: 39
GG: 0

Re: Duże welonki A pyszczaki

autor: D0minik » 29 maja 2020, 12:02

Pytanie było zadane ponieważ z dnia na dzień w ciągu 4 godzin sprzedałem akwarium ponieważ kupujący powiedział że albo dzisiaj albo wogole i kupiłem nowe fakt może i to głupie pytanie ale odpowiedź nie nie mogą w zupełności by wystarczyła zamiast jakichś głupich tekstów owszem mój tekst o pajacu był nie na miejscu. Natomiast widzę że kolega na co 2 forum jakieś wyśmiewcze odpowiedzi pisze zamiast pomoc to żartuje z początkujących akwarystów nawet jeżeli pytania są idiotyczne to doświadczona osoba może na nie odpowiedzieć lub nie nawet nie będę się odnosić do twojej ostatniej odpowiedzi bo nie jestem na forum żeby wykłócac się z taki osobami tylko żeby się czegoś dowiedzieć dziękuję tyle w temacie.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2020, 21:14
Lokalizacja: Oświęcim
Reputacja: 0
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości
cron
Reputation System ©'