Biala kropka na ustach

Chcesz porozmawiać na temat rybek akwariowych? To jest dział dla Ciebie!

Biala kropka na ustach

autor: Dartra » 04 lip 2020, 13:03

20200704_130208.jpg
Witam
Akwarium założone 3tygodnie temu. Dziś 2 podmianka wody będzie. 54l tetra starter. Wymienilam oryginalna lampkę na 11w led 3 kolorowa. Wszystkie parametry wody w normie. Jest 7 neonów i teraz 5 harlequinow (2 wyskoczyły podczas dosadzania roslinek) Grzałka ustawiona automatycznie na dogrzewanie do 25°C. Tydzień temu podczas podmianki wody do akwarium dodałam substytut dla roślin w 1/3 części dna akwarium. Po 2 dniach sprawdziłam parametry wody, wyszły w normie. Od dwóch dni na 1 neonie i 1 harlequinie jest biala kropka odstająca na dolnej wadze. Czy ktoś wie co to i jak z tym zawalczyć?
Nie zauważyłam innych zmian u rybek, zachowują się normalnie, stolec wygląda normalnie, nie maja żadnych innych plam, karmione suchym pokarmem na razie ( sklep jest 10 mil ode mnie a obowiązuje wciąż 5 mil max poruszania sie)
Nigdzie nie mogę znaleźć info, wszystko od razu pokazuje ospę ale nie maja żadnych plamek.
  • 0

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nowy na forum
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 12:41
Lokalizacja: Wales
Reputacja: 0
GG: 0

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
cron
Reputation System ©'