zakładanie akwarium Krzysiek0507

Tutaj możesz poruszać dowolne tematy związane z akwarystyką

Re: zakładanie akwarium Krzysiek0507

autor: Krzysiek0507 » 29 kwie 2017, 06:38

Cześć, ostatnio siedząc i myśląc o nowym szkiełku pomyślałem o filtracji panelowej, jednak pomyślałem aby dać ten sam filtr ale na tylniej scianie i przelew przez grzebień ale z dwóch stron, co myślicie o takim rozwiazaniu? wylot byłby przez deszczownice albo dodatkowo na końcu wyloty zwykłe coś w stylu: http://erybka.pl/product-pol-9596-Loc-L ... y-1-2.html

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 36
Rejestracja: 16 maja 2014, 19:15
Lokalizacja: Zabrze
Reputacja: 3
GG: 0

Re: zakładanie akwarium Krzysiek0507

autor: ManiaPI » 29 kwie 2017, 07:51

co do ubytku szkła. jeśli to tylko odspojenie fragmentu to nic się nie powinno zadziać, spoina powinna wytrzymać. ze zdjęć nie widać jak..głęboko(?) sięga ubytek.
a panelowiec... mam u siebie , zrobiłem dwa wloty wody, z tym że jeden od góry drugi od dołu, potem dwie komory na gąbki i jedna komora na media z każdej str, po środku pompa. działa na tyle dobrze że gąbki muszę płukać raz w tygodniu. mógłbym spowolnić przepływ , ale że świetnie się sprawdza jako machaniak to tak zostawiłem.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 940
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 360
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
cron
Reputation System ©'