Strona o akwarystyce

Tutaj możesz poruszać dowolne tematy związane z akwarystyką

Re: Strona o akwarystyce

autor: drago » 26 lut 2016, 19:24

Deletor pisze:Hejka,
Nie wiem czy z moją obsługą google jest cos nie tak czy w polskim internecie nie istnieje porzadna strona nt akwarystyki, ryb i ich wymagan..
Strony w topce wynikow w googlach zawieraja najczesciej opis tylko kilku ryb a jak jest juz cos wiecej to odnalezc sie na stronie to jest masakra...
Z roslinami jest fajny serwis jak roslinyakwariowe ale nt ryb nie ma praktycznie nic. Jesli juz to strony tematyczne poswiecone jakiejs rybie czy gatunkowi, ale cos gdzie jest wszystko nie ma nic :/
Znacie moze jakas fajna strone fajnie by bylo gdyby byla po polsku, po angielsku tez da rade jak jest cos wartosciowego.


Zacznijmy od tego jakich ryb i ich wymagań szukasz?
Na tym roślinyakwariowe co takiego fajnego jest?

Deletor pisze: codziennie przegladam neta za nowymi informacjami i nie udalo mi sie znalezc polskojezycznej strony z tak dokladnymi opisami ryb jak to jest w anglojezycznych. Fakt na stronach tematycznych opisy sa duzo lepsze niz w atlasach.

Swojego czasu nawet sam zaczelem pisac strone pod akwarystyke i chyba ten temat dokoncze. Jak to gdzies przeczytalem w necie. 'Jesli nie ma informacji ktore interesuja Cie w internecie, zrob je sobie sam.' Ciekawe co by z tego wyszlo ;)


A pokaż mi te anglojęzyczne strony z dokładnymi opisami ryb.
Nawet na uważanej za biblię stronie Seriously Fish kolo przepisuje wszystkie bzdety z neta, bo nie miał ryb o których pisze. Jedyne rzeczowe treści ma w dziale notes. Jednak nie są też jego posiada dostęp do dobrej biblioteki.
Dawaj adres twojej strony, z chęcią dowiem się czegoś nowego, bo o rybach nadal nie wiem nic.
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 180
Rejestracja: 26 lut 2016, 19:09
Lokalizacja: akwarium
Reputacja: 111
GG: 0

Re: Strona o akwarystyce

autor: adams2121 » 26 lut 2016, 19:40

drago pisze:, z chęcią dowiem się czegoś nowego, bo o rybach nadal nie wiem nic.


Witaj Drago
Też się uczę codzień - im dłużej tym mniej o nich wiem.
  • 1

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Strona o akwarystyce

autor: Cezar » 26 lut 2016, 20:43

adams2121 pisze:Też się uczę codzień - im dłużej tym mniej o nich wiem.

Sama prawda. Im dłużej się idzie tym gęściejszy staje się las.
  • 0

Bywalec
 
Posty: 238
Rejestracja: 08 paź 2015, 14:02
Lokalizacja: Mońki
Reputacja: 65
GG: 0

Re: Strona o akwarystyce

autor: drago » 28 lut 2016, 13:48

Siemka
Cezar dobrze to ujął. Ale czekam z niecierpliwością na Deletora i porządną szkołę ichtiologi.
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 180
Rejestracja: 26 lut 2016, 19:09
Lokalizacja: akwarium
Reputacja: 111
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości
Reputation System ©'