masakra na Facebooku

Tutaj możesz poruszać dowolne tematy związane z akwarystyką

Re: masakra na Facebooku

autor: Awokado » 25 paź 2018, 07:51

Spokojnie pooglądasz te krewetki, to nie są stworzenia, które zwykły się chować w zakamarkach. Jeśli będzie ich nawet kilkanaście to cały czas będą się szwędały po zbiorniku, chyba, że w akwarium znajdą się ryby, które będą polowały na krewetki, wtedy będą się chowały. Neony nie powinny stanowić problemu, chociaż słyszałem już opinie o wyjadaniu przez nie krewetek, na pewno zagrożone będą wylęgi, dorosłych nie ruszą. Co do ilości neonów, spokojnie możesz wpuścić 20szt., niemniej jednak polecałbym inne ryby, bo 20szt neona nie stworzy stada (u mnie 100szt. neona nie tworzy stada) lepiej byłoby pomyśleć nad: razborą klinową, bystrzykiem amanda etc.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: masakra na Facebooku

autor: jurkin » 25 paź 2018, 11:19

Jeżeli chodzi o razbory, to ja polrcam razbore hengela, jest najmniejsza z razbor i naprawdę ładnie trzyma się w lawicy.
  • 1

Rezydent
 
Posty: 498
Rejestracja: 20 wrz 2017, 22:27
Lokalizacja: Gródek
Reputacja: 146
GG: 0

Re: masakra na Facebooku

autor: Awokado » 25 paź 2018, 13:29

jurkin pisze:Jeżeli chodzi o razbory, to ja polrcam razbore hengela, jest najmniejsza z razbor i naprawdę ładnie trzyma się w lawicy.


Cenna uwaga bo akurat rozglądam się za razborami i nie wiedziałem na którą się zdecydować :)
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
cron
Reputation System ©'