Sklep Neonek.eu

Polecasz jakiś sklep? Napisz o tym tutaj.

Re: Sklep Neonek.eu

autor: Rambo » 18 mar 2018, 18:18

Kurde jak zobaczyłem ceny podłoży na twojej stronie to aż boję się zaglądać dalej ceny nie osiągalne dla mnie.
  • 0

Często zagląda
 
Posty: 99
Rejestracja: 04 cze 2017, 20:17
Lokalizacja: Łomża
Reputacja: 29
GG: 0

Re: Sklep Neonek.eu

autor: neonek.eu » 18 mar 2018, 20:27

Podłoża są różne:)
W tej chwili dodałem jeszcze podłoże kwarcowe w drobnej gradacji
  • 0

Awatar użytkownika
Nowy na forum
 
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2017, 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 1
GG: 0

Re: Sklep Neonek.eu

autor: neonek.eu » 02 maja 2018, 10:51

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu


Reduktory CO2
Każdy posiadacz akwarium roślinnego spotkał się z problemem (oby nie kazdy) zagazowania obsady bądź nieszczelności butli i ucieczki gazu. Reduktory z serii BLUE są jednymi z lepszych na rynku, w zestawie posiadają zaworek p-zwrotny, licznik bąbelków i elektrozawór umieszczony przed zaworkiem P-zwrotnym co uniemożliwia cofnięcie się wody do elektrozaworu co wydłuża żywotność. Zaworek precyzyjny pozwala ustawić optymalny zakres podawania gazu przez bardzo długi czas bez potrzeby dodatkowej regulacji.......
Od 7 mają wybrane reduktory będą w promocji. Zapraszamy do rejestracji na stronie i na zakupy:)
  • 0

Awatar użytkownika
Nowy na forum
 
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2017, 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 1
GG: 0

Re: Sklep Neonek.eu

autor: neonek.eu » 11 maja 2018, 09:52

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Aqua Nova NSK-200
Skimmer który jest najprostszy w swojej budowie. Efektywnie wychwytuje zanieczyszczenia (tzw efekt filmu) i szczątki roślin z tafli wodym. Wspomaga proces filtracji i jest cichy:)
Od dzisiaj w promocji -15%
Zapraszamy do zakupow
  • 0

Awatar użytkownika
Nowy na forum
 
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2017, 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 1
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Reputation System ©'