[Białystok] Szklarz

Polecasz jakiś sklep? Napisz o tym tutaj.

[Białystok] Szklarz

autor: Grzechu » 20 sty 2021, 18:32

Hej,

Korzystał ktoś z usług szklarza Krzysztofa Kowalskiego na ul. wczasowej? Ktoś podejmie się jakiegoś odniesienia np. do akwaria.pro (bo takie już mam)? :) Konkretnie mówię o Opti z transparentnym silikonem.
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 41
Rejestracja: 09 lis 2020, 23:58
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 20
GG: 0

Re: [Białystok] Szklarz

autor: miewan » 20 sty 2021, 20:14

Zanim Marcin zdominował na :ao zamówienia , Krzysiu ( na forum Miałczyński) „wybudował” kupę zbiorników, nadal mam zbiorniki od jednego i drugiego - nie chcę porównywać bo znam i lubię obu, przewaga Marcina to aktywność akwarystyczna zwłaszcza w „barwach” klubu Malawi.
  • 1

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: [Białystok] Szklarz

autor: Grzechu » 20 sty 2021, 20:52

O, dzięki, przejrzałem forum i faktycznie coś jest :) Źle się wyraziłem mówiąc o porównaniu, po prostu chodziło o jakiś punkt odniesienia. Zakładam morszczaka 50x50x50, chcę w optiwhite i przezroczysty silikon, więc chciałem podpytać jak jest wykończony silikon, czy gdzieś nie wystaje itp, zwłaszcza, że cena jest w porządku :) Zostałem tylko przez niego ostrzeżony o możliwych małych pęcherzykach powietrza przy przezroczystym silikonie, no ale tu np. erybka też takie info daje w wycenach.
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 41
Rejestracja: 09 lis 2020, 23:58
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 20
GG: 0

Re: [Białystok] Szklarz

autor: miewan » 20 sty 2021, 20:54

Widziałem ostatnio właśnie takiego morszczaka zrobionego przez Horosza, nowy właściel wniebowzięty. Mam też szkiełka z erybki, chyba wolę i Miałczyńskiego i AkwariumPro
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
Reputation System ©'