sklep saxona

Polecasz jakiś sklep? Napisz o tym tutaj.

Re: sklep saxona

autor: saxon4 » 25 lis 2013, 12:45

Sylwia@
Zawsze można ze mną się umówic praktycznie bywam w każdą sobotę w pracy wtedy myślę zę sie dogadamy
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Czasami zagląda
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 lis 2013, 18:26
Lokalizacja: Białystok-Sokólska 3a lok. 4
Reputacja: 8
GG: 0

Re: sklep saxona

autor: mexko » 25 lis 2013, 13:01

Witaj Sylwia,
przecież zawsze można wybrać inny sklepik.
Tam też ludzie pracują, jest wybór sklepów,
będzie po kłopocie.
pozdrawiam
  • 0

Bywalec
 
Posty: 167
Rejestracja: 04 paź 2013, 21:42
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 0
GG: 0

Re: sklep saxona

autor: ogryzeek » 27 lis 2013, 07:25

mexko pisze:Witaj Sylwia,
przecież zawsze można wybrać inny sklepik.
Tam też ludzie pracują, jest wybór sklepów,
będzie po kłopocie.
pozdrawiam


pomimo tego ze jestem jednym z moderatorów tego forum raczej rzadko staje po czyjejś stronie ale jak czytam niektóre posty to kur.ica mnie bierze
Mexko idąc twoim tokiem myślenia wynika ze skoro skaleczysz sie w palec to odetnij całą rękę, przecież i tak masz drugą, a problem skaleczonego palca zniknie
po co od razu zmieniać sklep ,skoro tak jak saxon powiedział wystarczy spotkać się i wyjaśnić nieporozumienie
a co do samego sklepu uważam ze jest oki
to co zamawiałem zawsze było na czas łatwo gładko i przyjemnie poza tym zawsze można było się co do ceny dogadać
ryby które zamawiałem zawsze były zdrowe i w dobrej kondycji a to ze kilka ryb padło ,zdarza się i najlepszym ,wiec nie wiem czy jest sens piane bić i uskuteczniać nagonkę na właściciela
czasem warto się zastanowić zanim coś się napisze bo można komuś przez to problemów narobić
  • 0

W akwarystyce tylko wtedy należy się spieszyć, gdy pęknie akwarium.
Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 197
Rejestracja: 28 wrz 2013, 05:40
Lokalizacja: Łomża
Reputacja: 63
GG: 0

Re: sklep saxona

autor: mexko » 27 lis 2013, 10:52

Witaj proponuje poczytać Pismo Św., tam masz odpowiedź do
tego co napisałeś.
pozdrawiam
  • 0

Bywalec
 
Posty: 167
Rejestracja: 04 paź 2013, 21:42
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 0
GG: 0

Re: sklep saxona

autor: ManiaPI » 27 lis 2013, 12:03

Panowie( i Panie) , nie bardzo rozumiem sens dyskusji.
Saxon prowadzi sklep , w sklepie pracują ludzie i mają ludzkie przywary, standard.
swego czasu w pracy byłem odpowiedzialny za rekrutację i wdrażanie do obowiązków nowych pracowników więc doskonale zdaję sobie sprawę jakie występują problemy z nowymi pracownikami. tu ogromne znaczenie ma czynnik ludzki, często trzeba zmieniać swoje przyzwyczajenia, niektórym się to nie udaje i wtedy stosuję zasadę " ślubu z pacą się nie bierze".
fajnie dla prowadzącego sklep że otrzymał informacje dotyczącą zastrzeżeń co do pracowników, ale to nie powód żeby z powody jednego ogniwa piętnować cały łańcuch. jeśli wyciągnie wnioski i "wyprostuje " obsługę korzyści będą obopólne jeżeli nie....
to jeśli coś mi nie odpowiada w stopniu tak dużym że nie jestem w stanie tego zaakceptować to po prostu korzystam z usług innego sklepu.

a w kwestii martwych ryb...jak napisano padają wszędzie, to naturalne, naturalne też jest ich usuwanie, z tym że najpierw trzeba fakt zauważyć, a w gąszczu obowiązków mogą takie fakty umykać.
czasem wystarczy wspomnieć o tym obsłudze i po sprawie.

zamiast cytatów z pisma inny cytat "nic co ludzkie nie jest mi obce"
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 941
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 363
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości
cron
Reputation System ©'