Hand made by KODI II

Jezioro Tanganika? To tutaj!

Re: Hand made by KODI II

autor: woytek » 06 paź 2014, 19:42

Super wygląd,taką tange to bym chciał :aniol:
  • 0

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Hand made by KODI II

autor: Tropheus » 06 paź 2014, 20:20

KODI pisze:-fauna, Tropheus Caramba Red Bishop(WF) (3+4),
POZDRO



Cześć, chciałem tylko spytać, czy Ty na prawdę wierzysz w to, co piszesz, czy to tylko żart z tym WF?

Kto nagadał ci takich totalnych głupot o tym, że ta ryba to odłów? Przecież to najbardziej kliniczny przykład ryby hodowlanej - i to sztucznie wyhodowanej odmiany barwnej... I to przez córkę znakomitego odkrywcy gatunków tanganickich ( nie tylko) Pierre Bricharda. Nawet nie silę się na zgadywanie, kto sprzedaje takie rewelacje i informacje.

No i koledzy widzę, że świetnie w temat wprowadzeni - żaden nie reaguje na takie bzdury?

Już nie chcę mówić o ilościach ryb w danym gatunku, bo to kolejna wtopa...

No i podniosło mi się ciśnienie :-)

Robert
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 284
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:34
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 110
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: KODI » 07 paź 2014, 06:24

Tropheus pisze:

Cześć, chciałem tylko spytać, czy Ty na prawdę wierzysz w to, co piszesz, czy to tylko żart z tym WF?

Kto nagadał ci takich totalnych głupot o tym, że ta ryba to odłów? Przecież to najbardziej kliniczny przykład ryby hodowlanej - i to sztucznie wyhodowanej odmiany barwnej... I to przez córkę znakomitego odkrywcy gatunków tanganickich ( nie tylko) Pierre Bricharda. Nawet nie silę się na zgadywanie, kto sprzedaje takie rewelacje i informacje.


Słyszałem tu i ówdzie, że tylko ty masz rewelacyjne ryby w dobrych cenach i wszystkie z "certyfikatami" ;)

Co do wersji z odłowu, czy hodowlanej- nie wnikałem, jednak ryby przyjechały z Afryki (czy muszę pokazywać list przewozowy :?: )

Być może, afrykanie także zajmują się ich hodowlą i rozmnażaniem , jeżeli tak to... :cieszysie:

Nie pomyślałeś przypadkiem, że wiele gatunków ryb i innych zwierząt po sztucznej hodowli wpuszczanych jest do naturalnego środowiska :czytaj:

Tropheus pisze:No i koledzy widzę, że świetnie w temat wprowadzeni - żaden nie reaguje na takie bzdury?


Widocznie zależy dla kogo są to bzdury :idea:

Tropheus pisze:Już nie chcę mówić o ilościach ryb w danym gatunku, bo to kolejna wtopa...


Rozumiem, że za mało ... :oops:

Tropheus pisze:No i podniosło mi się ciśnienie :-)



Na to znam dobre lekarstwo... :czil:

POZDRO
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: Tropheus » 07 paź 2014, 07:57

Cóż, podoba mi się bardzo Twój dowcipny styl lecz to nie zmienia istoty rzeczy. Obawiam się, że możesz przekonać się szybko, że zbyt mała ilości ryb danego gatunku doprowadzić może do szybkiej eliminacji ich w twoim zbiorniku. Obserwuj ryby i gdzieś za dwa-trzy tygodnie od wpuszczenia pilnie patrz czy wszystko jest OK.

Co do bishopa - to Ty napisałeś, że to odłów. Dobrze jest brać odpowiedzialność za słowo, które się mówi. No, chyba, że się zupełnie nic nie wie.

I jeszcze słowo o naszej wiarygodności - masz zupełną rację :-) - nie wprowadzamy w błąd naszych klientów, nie opowiadamy im bzdur i sprzedajemy ryby tylko z odłowu.

Jako jedyni z polskich firm i firemek akwarystycznych, dostarczyliśmy DZIKIE ryby do otwierającego się wkrótce Afrykarium we Wrocławiu.


Przepraszam Cię tylko za zbyt agresywny wczorajszy wpis, spowodowany emocjami.

Robert
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 284
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:34
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 110
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: KODI » 07 paź 2014, 12:45

Określę się jedynie co do ilości ryb w bańce ;)
Mianowicie, pozostała część obsady ma lądowanie w niedziele, tak więc liczba rybek się nieco powiększy. Przy ostatnim zamówieniu część ryb nie dojechało (leciało) i brałem to co było :P
Nie musimy się tutaj rozpisywać ,na temat wpuszczania ryb ,znam problem ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .Reasumując kończę wywody tym temacie. Moje bishopy są WF nawet jak tylko pływały obok jeziora, mnie to wystarczy :D Czy są one mutacjami czy nie , także mi to nie przeszkadza, ważne jest , że są zdrowe i dobrze się u mnie mają :cieszysie:

POZDRO i miłego dnia (bez stresu) -Konrad
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: Tropheus » 07 paź 2014, 16:03

No to miłego :-)

Robert
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 284
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:34
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 110
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: KODI » 08 lis 2014, 21:50

No to jeszcze trochę mojego nieprofesjalnego baniaka :czil:

  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: miewan » 08 lis 2014, 22:19

Część podwodna znacznie lepsza :naglowie: ,
Bishopy są zadziwiające :brawo1: , nawet jeżeli to hybryda to mam to w :dupa: (i nie zaczepiam Nikogo !),
Jednak 3 gatunki oj o 1 za dużo.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: KODI » 08 lis 2014, 23:09

Przepisy są aby je łamać tak jak niektóre zasady, 3 gatunki (bałem się) jednak towarzystwo się już dotarło (tylko jeden zgon samicy kasangi)
Wszystko super pływa, nawet były dwie pierwsze inkubacje. Niestety wiem, że już nawet jednej szuki do towarzystwa nie upcham :(
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI II

autor: miewan » 08 lis 2014, 23:47

KODI tyle, że pewne prawidła potrafią wyleźć z czasem :dziadek:,
Przy tej obsadzie śmiało już dziś można wytypować kto będzie rozdawał karty w zbiorniku.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
Reputation System ©'