Hand made by KODI

Jezioro Malawi? To tutaj!

Re: Hand made by KODI

autor: KODI » 09 maja 2014, 21:27

Co prawda nie jest to baniak na miarę akwarium kolegi piwko, ale co tam wrzucę fotkę :oops:

Obecnie akwarium oświetlane jest w sumie 39W LED w belce RGB od zoolight,pl i halogenie z allegro.

W przyszłym tygodniu kolejna redukcja obsady -4 szt. :(

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: piwko28 » 10 maja 2014, 06:10

KODI pisze:Co prawda nie jest to baniak na miarę akwarium kolegi piwko, ale co tam wrzucę fotkę :oops:


Akwarium znacznie lepiej prezentuje się od mojego! Przepiękny zbiornik - gratuluję.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 506
Rejestracja: 27 wrz 2013, 12:10
Lokalizacja: Białystok/Sienkiewicza
Reputacja: 95
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: KODI » 11 maja 2014, 21:44

Skoro koledze piwko się podoba, to wrzucę specjalnie dla niego kilka fotek moich podopiecznych :czil:

Nie liczcie jednak na wystrzałowe fotki :strzelba: ... :szok:
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: tom77 » 11 maja 2014, 22:18

Nie muszą być wystrzałowe, ale poproszę, żeby były kolorowe i dużo.
Mi taż się podoba Twoje akwarium, to może też jakieś fotki specjalnie dla mnie? (miałeś Placidochromisy) i to chyba dwa gatunki.
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 69
Rejestracja: 19 lis 2013, 19:24
Lokalizacja: Piaseczno
Reputacja: 3
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: KODI » 12 maja 2014, 06:14

Nawet 3 :oops:
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: piwko28 » 12 maja 2014, 07:13

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :czil:
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 506
Rejestracja: 27 wrz 2013, 12:10
Lokalizacja: Białystok/Sienkiewicza
Reputacja: 95
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: KODI » 12 maja 2014, 20:16

Ze względu na ograniczony czas wrzucam na razie foty placidochromisów .
Fotki jednak nie są super jakości :(

P.electra

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

P. tanzania lupingu

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

To były nastolatki, a teraz młodzian z podstawówki P. milomo

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Na razie tyle :oops:
POZDRO
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: tom77 » 12 maja 2014, 23:21

Dzięki
1/ Największą frajdę sprawiłeś mi zdjęciami Placidochromis electra. Zastanawiam się, czy pomarańczowy grzbiet na pierwszym zdjęciu to w 100%-ach efekt oświetlenia, czy trochę też natury. Ma taki inteligentny wyraz mordki .........
2/ Placidochromis sp.phenochilus Tanzania rzeczywiście nie jest już taki bardzo młody, bo jest w pierwszym etapie "lusterkowania".
3/ Młody Placidochromis milomo jest podobny do młodego Placidochromis sp.”johnstoni solo”. Nawet brzeg płetwy grzbietowej ma trochę czerwony. tylko czarne pasy pionowe mniej regularne i w mniejszej liczbie.
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 69
Rejestracja: 19 lis 2013, 19:24
Lokalizacja: Piaseczno
Reputacja: 3
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: KODI » 13 maja 2014, 05:25

Ad.1)
Cieszę się, że Ci się podoba :taniec1: Przy okazji to największy (nie chodzi o wielkość) zbój w tej bańce :bat: Efekt oświetlenia jest zabójczy, mimo wszystko ta płetwa w oświetleniu dziennym ma lekki róż wpadający w fiolet (faceci to daltoniści, tak mawia moja żona :zly5: )
Ad.2)Lupingu nareszcie dostaje większej ilości "brokacików" i wielkością dogania electrę. Jest nieco młodszy od kuzyna.
Ad.3)milomo robi się grubasek, prawdopodobnie będzie dużo większy niż kuzyni .Miałem solo i podobieństwo jest duże (niestety zeszło się bidulce z niewiadomych przyczyn :ksiadz: ), jeszcze jedną różnicą jest specyficzna "wara" milomo
Dziś spróbuję wrzucić trochę reszty ekipy.

POZDRO
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Hand made by KODI

autor: alexb47 » 13 maja 2014, 18:29

faceci to daltoniści, tak mawia moja żona


Nie ma racji - faceci odróżniają dwa podstawowe kolory - ładny i brzydki :cieszysie:
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 753
Rejestracja: 27 wrz 2013, 11:26
Lokalizacja: Supraśl/Białystok
Reputacja: 22
GG: 2767468

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'