Miały być muszlaki, wy[e]szły robaki

Krewetki, ślimaki i innych zwierzęta akwariowe.

Miały być muszlaki, wy[e]szły robaki

autor: meerec » 27 gru 2018, 00:20

Zmuszony przemeblowaniem i rozdzieleniem pokoi dzieciaków musiałem zlikwidować nasze pierwsze akwarium (z tego wątku: https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t 42l - co do Neonków).
Chciałem wykorzystać okazję i założyć większy zbiornik z małą Tanganiką ale po długiej analizie sytuacji lokalowo aranżacyjnej stanęło na tym, że na siłe akwarium zakładał nie będę bo nie ma go za bardzo na czym postawić a na szybko żadnego mebla kupować nie będziemy.
Kilka dni temu przeglądając internety znalazłem w promocyjnej cenie nową kostkę Aquaela no i wczoraj się stało.
Woda z podmianki ze 120'ki, podłoże ze starego akwa. Na filtr z zestawu poszła gąbka używana jako prefiltr. Korzeń i zielsko też ze 120'ki a jako mieszkańcy emigranci (red rili) schwytani przy okazji czyszczenia kubła, którzy do wczoraj mieszkali w słoiku po ogórkach;-).
Brakuje jeszcze tła, szyszek i jakichś liści no ale to już jutro :-).
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 58
Rejestracja: 08 lis 2017, 21:30
Reputacja: 24
GG: 0

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
cron
Reputation System ©'