Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017 r.

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Robert » 07 lut 2017, 17:26

brawo chętnie wezmę udział , może i z dzieciakami
  • 2

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Awokado » 08 lut 2017, 08:50

Na rzece dzieci nie brakuje, zwykle płyną całe rodziny nawet z maluchami :) To płytka, piękna rzeka!
  • 1

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Bieta » 08 lut 2017, 08:56

A ja sie martwiłam, że nie umiem pływać. O rany Julek. ;P
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Windus » 08 lut 2017, 09:35

adams2121 pisze:Weź - moja też będzie , pójdą we. Dwie - my będziemy mieli spokoj

Masz głowę na karku :D ale coś mi się żonka stawia... może do tego czasu uda mi się ją namówić.
Awokado pisze:Na rzece dzieci nie brakuje, zwykle płyną całe rodziny nawet z maluchami :) To płytka, piękna rzeka!
Potwierdzam,ja byłem w sezonie i było mnóstwo rodzin.
Bieta pisze:A ja sie martwiłam, że nie umiem pływać. O rany Julek. ;P
Moja żona tez się boi wody ale na Krutyni była naprawdę spokojna. Polecam taki spływ ;)
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 841
Rejestracja: 21 kwie 2014, 20:49
Lokalizacja: Olsztyn
Reputacja: 188
GG: 3079576

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: miewan » 18 mar 2017, 00:08

Uwaga ! bardziej uszczegółowione dane w zakresie naszego spływu (poniższa treść od cudzysłowu) do ewentualnego przekopiowania i wklejenia na innych forach:

"W nawiązaniu do naszej informacji z początku lutego tego roku, wiemy na dziś już nieco więcej.
Co do zasady cała impreza rozpocznie się w sobotę 03.06.2017 w Ukcie ( tu będą noclegi i "zabiegi" integracyjne) - teren Restauracji Ukta Główna https://www.facebook.com/ukta.glowna/ (w przypadku dużej ilości osób noclegi mogą być w bardzo bliskich gospodarstwach agroturystycznych) , ok 10.00 krótką ichtiologiczną opowieścią (wykonaną przez specjalistę ichtiologa) o rybach żyjących w mazurskich jeziorach zarówno tych od zawsze jak i tych przywleczonych oraz o rybach znajdujących się obecnie w mazurskich gospodarstwach rybackich.
Cena za nocleg + śniadanie to koszt 50 zł od osoby (przy noclegach z piątku na sobotę i sobotę na niedzielę to oczywiście 100 zł )
następnie odbędzie się ok 2-3 godz, spływ z miejsca Most do miejsca Ukta plaża. - cena 50 zł a w tym:
- kajak 2- osobowy (gdyby ktoś zabierał dziecko/dzieci dostanie powiększony kajak z kapokami)
- obiad
Po obiedzie zabawimy się w zaaranżowanie od 1 do 10 baniaczków "jeziorno/biotopowych" w celu przypieczętowania akwarystycznego motywu naszego spotkania (nadal czekamy na zgodę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Olsztynie, choć mamy już wstępną aprobatę) i uwiecznienia na fotkach akwa-manii fotodokumentacji eventu.
W zależności na ile szkiełek będziemy mieć zgodę to, albo pobawimy się w aranże wspólnie lub zrobimy mini konkurs np. przedstawicieli for.
Po jakiejś tam dłuższej lub krótszej dłużyźnie ok. 18.00 zasiądziemy do ogniska - jego koszt to 10 zł od osoby (dorosłej) bo w jego cenie znajduje się kolacja.
Ognisko nie ma godziny zakończenia, w trakcie jego trwania piwo w promocyjnej cenie zakupujemy od gospodarza, natomiast każdy inny napój % dostarczamy sobie we własnym zakresie.
Oficjalnie imprę kończymy po śniadaniu w niedzielę.
Jednakże gdyby uzbierała się odpowiednia ilość osób istnieje możliwość zorganizowania rejsu statkiem ( przejazd grupowy z Ukty za 2,5 zł, cena rejsu w cenie przewoźnika od 12 do 30 zł ).
Tu należy zaznaczyć iż mamy też prolog - dla osób, które chciałby pojawić się już w piątek ( przy grupie min 10 osób) jest możliwość uczestniczenia w Ścieżce Edukacyjnej przy Mazurskim Parku Krajobrazowym.
Dodatkowe atrakcje w pobliżu :
http://www.galindia.com.pl/,
http://www.muzeum.mragowo.pl,
http://www.mrongoville.pl/,
http://www.eulalia.pl/,
http://quady-mragowo.pl/fun-park.html,
http://www.it.mragowo.pl/aktywnie/szlaki-rowerowe,
blisko Giżycko i Mikołajki ( choć to jeszcze nie sezon).
Gdyby ktoś był zainteresowany np. pobytem 5 - dniowym, dodatkowe zniżki.

Niestety musimy nazbierać kwotę na zaliczkę ( adres do wpłaty będzie udostępniony na PW ),
wpisowe ustaliliśmy na 40 zł
Na fb zostało utworzone wydarzenie, gdzie będzie można się już oficjalnie zgłaszać :
https://www.facebook.com/events/260358964373652/
Zgłoszenia będziemy przyjmować również w wątkach na akwariumonline.pl oraz arowana.pl.

Szczegółowych informacji będziemy też mogli udzielić już na Wystawie Kielce Chrusty (25-26.03), gdzie mamy też nadzieję zaprezentować oficjalny plakat naszej wspólnej imprezy.

Jeszcze raz zapraszamy : akwarystów, nieakwarystów ich rodziny, sąsiadów, teściowe - zabierajcie kogo tylko chcecie, im będzie nas więcej tym lepsza może być zabawa ! ".
  • 2

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Seban » 18 mar 2017, 13:36

Podsumowując, koszt na jedną osobę wychodzi 85 zł. Dzieci do lat 7 załapią się na zniżki lub darmochę.
Ja jestem chętny. :D
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: miewan » 18 mar 2017, 14:25

:info dla osób , które ewentualnie wrzuciły info na inne fora, należy zedytować tekst i poprawić w słowie dłuższy literkę "u", w moim tekście pierwotnie słowo to napisałem z użyciem "ó" :zły , można przy okazji dorzucić w podsumowaniu poniższy tekst :
Seban pisze:Podsumowując, koszt na jedną osobę wychodzi 85 zł. Dzieci do lat 7 załapią się na zniżki lub darmochę.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: adams2121 » 18 mar 2017, 18:12

135 - z dwoma noclegami
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Awokado » 18 mar 2017, 22:04

Elegancko! Koszt jest naprawdę niski i mam nadzieje, że taka cena przyciągnie wielu chętnych. Pytanko tylko apropo trasy spływu. Na trasie są dwa mosty, jeden w miejscowości Piecki drugi w miejscowości Rosocha, o który więc most chodzi? Jeszcze raz bardzo polecam odcinek Piecki - Rosocha - Plaża w Ukcie, wtedy możemy zobaczyć całe piękno tego miejsca bo trasa Piecki-Rosocha = zwalone drzewa, siedliska ptaków etc. natomiast trasa Rosocha-plaża Ukta to tylko pola i łąki. Przepłynięcie całej trasy Piecki - Ukta to żaden wielki wyczyn i nie trzeba być sportowcem żeby taki odcinek zaliczyć. Będę wdzięczny za dokładna informacje w sprawie trasy :)
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Windus » 20 mar 2017, 08:23

Seban pisze:Podsumowując, koszt na jedną osobę wychodzi 85 zł. Dzieci do lat 7 załapią się na zniżki lub darmochę.
Ja jestem chętny. :D
Do kiedy trzeba potwierdzić przyjazd?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 841
Rejestracja: 21 kwie 2014, 20:49
Lokalizacja: Olsztyn
Reputacja: 188
GG: 3079576

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
cron
Reputation System ©'