Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: slim2102 » 05 gru 2013, 16:46

Dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić małą fotorelacją z założenia nie dużego baniaczka malawi w przedszkolu przy ul. Armii Krajowej. Baniaczek powstał w sali pięciolatków i postoi tam do wakacji. Dzieci mają nauczyć się jak dbać o zwierzęta domowe :) Pomysł zrodził się całkiem przypadkowo, pomyślałem wraz z narzeczoną (p.nauczycielką :P ) że możemy wykorzystać jakoś nasze zapasy akwarystyczne. I tak właśnie powstała tematyka zwierzątek domowych.
Baniaczek to jakieś 72L (dokładnie nie wiem, bo długo stał u mnie w piwnicy i zapomniałem go pomierzyć).
W baniaczku jest jasny żwirek, wapień filipiński i anubiasy. Na spodzie akwarium z jednej i drugiej strony jest położona karimata + do tego akwarium stoi na dywaniku.
W środku pływają młode red redy x7 oraz auratus x5.
Akwarium miało być wesołe i przyjazne dla dzieci dlatego taka jasna kolorystyka. Największe zainteresowanie jednak zrobił pilot który zmieniał kolory podświetlenia LED. Na zdjęciu widać ustawioną kolejkę do akwarium (każdy chciał poklikać na pilocie) :D.
Jakby ktoś pytał dlaczego malawi?
Dlatego że jest proste w prowadzeniu, a opiekę będzie nad tym sprawowała tylko jedna P.nauczycielka.
Fotki samego baniaczka wrzucę później bo z tego wszystkiego zapomniałem ich zrobić :)
Dzieci były oczywiście przeszczęśliwe :):):) w podzięce dostałem oczywiście laurki :) a one odemnie zalaminowane odznaki widoczne na 1wszym zdjęciu :)
Poniżej przedstawiam zdjęcia:
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Mam oczywiście więcej zdjęć ale z racji tego że nie mam pojęcia czy mogę wstawić zdjęcia z twarzami dzieci to wstawiam tylko te gdzie ich nie widać :)
  • 0

Ostatnio zmieniony 05 gru 2013, 17:25 przez slim2102, łącznie zmieniany 3 razy
Czasami zagląda
 
Posty: 61
Rejestracja: 30 wrz 2013, 09:54
Reputacja: 15

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: alek » 05 gru 2013, 16:50

Akwarium to mało widać :)
Posłuch widzę masz, dzieci grzecznie, jedno za drugim w kolejce do oglądania. ;)
Świetna inicjatywa, gratuluję.
  • 0

Pospiech w akwarystyce jest wskazany podczas zbierania wody z podłogi.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 615
Rejestracja: 27 wrz 2013, 16:42
Lokalizacja: Białystok/Leśna Dolina
Reputacja: 70

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: thaz » 05 gru 2013, 16:55

Super akcja slim! Brawa!
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: slim2102 » 05 gru 2013, 16:59

Dziękuję dziękuję :)
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 61
Rejestracja: 30 wrz 2013, 09:54
Reputacja: 15

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: miewan » 05 gru 2013, 17:03

Slim jestem pod wrażeniem fotki lepsze niż na fb ( jednak się udało), trochę dziwne życzenie, ale w tym wypadku życzę, żeby red-redy nie rosły za szybko i Piękna Pani Blond Nauczycielka nie miała kłopotu z tłumaczeniem dzieciom ich zachowań.
Gratuluję wyboru ryb ( mogłybyć lepsze ;) :lol: ), postaramy się coś wyciągnąć dla przedszkola od Naszych " sponsorów".
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: slim2102 » 05 gru 2013, 17:09

Andrzeju - dzięki, jednak jak rybki podrosną i będą "za duże" podmienię je na mniejsze. W tym momencie mają może po 1cm :). Generalnie to nie miałem wyboru,- ryby są z mojego kotnika ;-) Specjalnie je trzymałem na tą okazję dlatego też wstrzymałem ich sprzedaż na tablicy.
Jakby ktoś pytał to 70% wody jest z mojego baniaczka- dlatego rybki już śmigają w przedszkolu :)

Ps. Piękna P. blond Nauczycielka dziękuje za komplement :):):)
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 61
Rejestracja: 30 wrz 2013, 09:54
Reputacja: 15

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: Robert » 05 gru 2013, 18:09

Brawo tego nam trzeba
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: sylwusia89 » 06 gru 2013, 00:16

Zupełnie zapomnialam pokazać akwarium założone w szkole u mamy.Przypomniałes mi :) Muszę się o fotki upomnieć.
  • 0

Mów co myślisz, ale myśl co mówisz ...
Awatar użytkownika
Często zagląda
 
Posty: 85
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Sokółka
Reputacja: 4

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: annaursula » 06 gru 2013, 09:56

Ja postaram się też parę fotek wrzucić z przedszkola naszej Oli.
  • 0

Awatar użytkownika
Często zagląda
 
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2013, 11:12
Reputacja: 26

Re: Mała fotorelacja - Akwarium w przedszkolu

autor: piwko28 » 06 gru 2013, 10:46

Świetna inicjatywa! Brawo!
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 506
Rejestracja: 27 wrz 2013, 12:10
Lokalizacja: Białystok/Sienkiewicza
Reputacja: 95
GG: 0

Następna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Reputation System ©'