VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: miewan » 28 wrz 2014, 20:06

Przy "przekazaniu" miały się świetnie.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: alexb47 » 28 wrz 2014, 21:58

Było zajebiście, bo merytorycznie. W sobotę i niedzielę przyjechaliśmy na te wykłady, które nas interesowały. Rola kierowcy nie pozwoliła mi na bliższą integrację, ale pogadałem sobie z kilkoma "autorytetami", jak zwykł ich nazywać pkpkpk zwłaszcza, na oczach administracji akwaodlasia.org, która stawiła się prawie w komplecie.
Pkpkpk nawet podał mi rękę na przywitanie. Wyjeżdżając, zaprosiliśmy wędkarzzza do obejrzenia naszej dwutysiączki. Chyba lekko zdziwko go jobło :smiech4:

zgody jako fora nie będzie :szok: , nie mylić z relacjami prywatnymi ( dalej możemy akwarystycznie rozmawiać).


No i tak trzymać. Jeżeli ktoś się chce kręcić wokół własnego ogona - niech się kręci, to wolny kraj. Jeżeli ktoś ma ambicje sięgające wyżej niż Lady Gaga polecam akwariumonline.pl :taniec1:

Dla nas było to najlepsze Drozdowo od 5 lat.

P.S. Anomis Erosa - fajnie było Cię poznać. Zapraszamy z rodziną do Supraśla :cieszysie:
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 753
Rejestracja: 27 wrz 2013, 11:26
Lokalizacja: Supraśl/Białystok
Reputacja: 22
GG: 2767468

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: Seban » 29 wrz 2014, 09:35

Wróciłem bez problemu i nawet dość szybko. L-ki już w baniaku, dzięki thaz. Rozumiem, że są to dorosłe sztuki. Nigdy nie widziałem dorosłych i dlatego nie bardzo mi pasowały na L-104.
Widzę, że samoróbki nie wytrzymały do rocznicowego spotkania. A myślałem, że chociaż w ten sposób będę z Wami obecny.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję.
Bardzo miło było Was (alexb47 i annaursula, Alekski, miewan, adams2121 z żoną) poznać. Mam nadzieję, że spotkań będzie więcej i będą one skutkowały systematyczną integracją.

Drozdowo bardzo mi się podobało, ma swój klimat i jest "rodzinnie". W porównaniu np. do zoobotanicy, gdzie jest spęd.
Podczas rozmowy, gdzieś między zdaniami, miewan przemycił, jedną bardzo ważną rzecz.
Więcej na ten temat w innym temacie.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: thaz » 29 wrz 2014, 10:56

Lki siedzą u mnie od stycznia 2014, więc może jeszcze pociągną;
104ki to chyba jedne z mniejszych zbrojników - chociaż jeden z nich
jest spasiony i sugeruję ścieżkę zdrowia na lepszych pokarmach ;)
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: Seban » 30 wrz 2014, 08:31

Nie bardzo było jak rozbić zdjęcia ekspozycji stałej (za dużo źródeł światła) i nie jestem profesjonalistą więc proszę się nie śmiać.

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu


Poniżej kilka zdjęć "pchełki" przywiezionej przez adams2121
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Poniżej kilka zdjęć szkiełka przygotowanego przez Błażeja z Krakowa.
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: Robert » 06 paź 2014, 19:39

akwaria w Drozdowie okiem mojej żony
  • 0

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: VI Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

autor: Robert » 06 paź 2014, 19:41

cd.
  • 0

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
Reputation System ©'