Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskiego

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: Aleksandra » 27 kwie 2016, 20:31

Przepiękne prace,dzieciaki się naaaaaaarobiły! :)
  • 0

Bywalec
 
Posty: 267
Rejestracja: 05 mar 2016, 17:03
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 62
GG: 0

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: thaz » 27 kwie 2016, 21:55

Mega <3

im@tapatalk
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5701
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: AniaK » 28 kwie 2016, 17:45

Gratuluję sukcesu. Do jego pełni brakuje jeszcze wystrzałowego finału. W związku z tym pozwolę sobie się wtrącić jako współorganizator wystawy z kilkoma sprawami organizacyjnymi.
1. Jak już wspomniano wyżej trzeba wypucować akwaria. Proponuję, aby przeznaczyć na to środę i czwartek.
2. W czwartek rozwiesimy prace. Piątek niech zostanie na zwiezienie nagród i rozstawienie reklam i w rezerwie jakby z coś nie wypaliło.
3. Uroczystość odbędzie się w sali 2003 im. prof. Aliny Myrchy (główna aula w Instytucie na 200 osób). Co do mikrofonu przyczepianego- nie wiem czy jest na wyposażeniu. Jeśli nie, może da się go wypożyczyć np. z UCK - tam na pewno mają. Nie wiem tylko jak z instalacją. Michał proszę zorientuj się. Może znasz kogoś z UCK, bo jest propozycja, aby 30 maja prace przenieść do nich i tam będą mogły jeszcze jakiś czas stać wystawione ( jest zgoda Pana Kanclerza).
4.Uważam, że byłoby lepiej nagrody wydawać w innym miejscu po rozdaniu dyplomów, bo chyba niektóre z nich będą dość dużych gabarytów i obawiam się, że będzie zamieszanie przy ich odbiorze na auli.
  • 0

Bywalec
 
Posty: 173
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:24
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 71
GG: 0

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: Robert » 28 kwie 2016, 22:07

Jakoś nie wyobrażam sobie rozdawania nagród w innym miejscu , trzeba to przemyśleć nagrody duże zostaną przyznane a odebrane po całej imprezie ( chyba że są inne pomysły )
  • 1

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: AniaK » 29 kwie 2016, 06:58

Właśnie myślałam o tym, aby do odebrania były w innej salce po zakończeniu imprezy. Na auli można wystawić po jednej sztuce, aby zareklamować sponsora. Uniknie się wówczas tłoku i zagracenia. To moja propozycja, decyzja należy do Ciebie.
  • 0

Bywalec
 
Posty: 173
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:24
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 71
GG: 0

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: ManiaPI » 29 kwie 2016, 07:44

Robert pisze:Jakoś nie wyobrażam sobie rozdawania nagród w innym miejscu , trzeba to przemyśleć nagrody duże zostaną przyznane a odebrane po całej imprezie ( chyba że są inne pomysły )


może niepotrzebnie drążę ale.... czy przewidziano sytuację że zwycięzcy nie będą przygotowani na odbiór nagród?
czy będzie możliwość odbioru w innym terminie? a jeśli tak jak z przechowaniem nagród?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 941
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 363
GG: 0

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: woytek » 29 kwie 2016, 07:45

Może nie jestem w temacie na bieżąco :( , ale uważam że ekspozycja nagród na sali głównej jest bardzo ważna.W ten sposób pokażemy rozmach imprezy oraz hojność sponsorów.Ładna prezentacja będzie też doskonałym tłem do zdjęć pamiątkowych w czasie wręczania nagród.
Jeżeli chodzi o zagracenie; myślę że przemyślana kompozycja nagród rozwiąże problem.
  • 1

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: AniaK » 29 kwie 2016, 09:47

Ok. Zgadzam się. Aula jest duża, tylko pamiętajcie, że musi zostać wolne miejsce na występ dzieci. Więc aby nagrody były widoczne będą chyba musiały być ustawione na katedrach(?) Przejścia muszą być wolne ze względów bezpieczeństwa. Zapowiada się duża impreza i takie rzeczy też trzeba mieć na uwadze. Trzeba się wcześniej spotkać na miejscu i mądrze zaplanować.
  • 1

Bywalec
 
Posty: 173
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:24
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 71
GG: 0

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: Misiak » 29 kwie 2016, 11:54

Ja dzisiaj tam miałem być, ale wypadło trochę roboty u siebie, więc dopiero zakręcę się w przyszłym tygodniu.
W tej auli zdaje się minimikrofon jest, ale mi się te nasze aule mieszają, każda taka sama. Sprawdzę to na pewno.
Z UCK nikogo nie znam, ale jak jest zgoda z góry to fajnie.
  • 0

Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2570
Rejestracja: 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1314
GG: 1735873

Re: Kolorowy Świat w Akwarium - konkurs szkół woj. podlaskie

autor: AniaK » 29 kwie 2016, 13:59

Dzięki. W przyszłym tygodniu chyba jesteś na urlopie :)
  • 0

Bywalec
 
Posty: 173
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:24
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 71
GG: 0

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości
Reputation System ©'