A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne"

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne"

autor: Bieta » 22 paź 2018, 18:32

A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne", przed organizacją Kuligu 2019?
Przydałaby się dyskusja w większym gronie na temat propozycji odnośnie Kuligu. Dobrze byłoby, gdyby już zapadły pierwsze decyzje co i jak. I powoli ogarnialibyśmy już ten temat. W ubiegłym roku w połowie listopada musieliśmy zaklepać miejscówkę, bo później mogą już pojawiać się pierwsz rezerwacje. I żeby nie było lipy, że ktoś nas ubiegł. Miło byłoby, gdyby był spory odzew ze strony forumowiczów. Bardzo proszę wypowiadać się na temat czasu i miejsca spotkania. Moja osobista propozycja- to 3 listopada (sobota), późnym wieczorem. Dobrze byłoby też osobiście wpisywac się, kto idzie, wtedy łatwiej byłoby zarezerwować miejsca przystoliku.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne"

autor: Awokado » 22 paź 2018, 23:41

Ela, szybka jesteś! Ubiegłaś mnie z tym wątkiem. Popieram pomysł spotkania i postaram się na nie dotrzeć. Nie wiek tylko czy termin 3 listopada nie będzie części z nas kolidował z wyjazdami w związku ze świetami. Co do miejscówki standardowo Picobello lub Pub Harry przy ul. Warszawskiej, miejscówka niedawno przetestowana i godna polecenia.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne"

autor: miewan » 22 paź 2018, 23:44

Elka wydawało mi się, że pierwsze decyzje w tym zakresie wstępnie już zapadły ( wątek Kulig 2019), ale porozmawiać zawsze można.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne"

autor: Bieta » 23 paź 2018, 07:22

miewan pisze:Elka wydawało mi się, że pierwsze decyzje w tym zakresie wstępnie już zapadły ( wątek Kulig 2019), ale porozmawiać zawsze można.

Tak Andrzeju, doskonale wiem,że pierwsze decyzje juz zapadły. Ja jednak juz oczekuje czegoś więcej, tak aby można było przedwstępnie zbierać listę chętnych i rezerwować tą miejscówke.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: A może by tak ,,Male Spotkanie Akwarystyczne"

autor: tai » 23 paź 2018, 09:56

Spotkanie ?

bardzo chętnie, proponuję Fort Columb,

klimatycznie i wybór trunków wszelakich ;)
  • 3

Rebeliant
Awatar użytkownika
Czasami zagląda
 
Posty: 48
Rejestracja: 07 kwie 2016, 09:28
Lokalizacja: earth
Reputacja: 30
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości
cron
Reputation System ©'