POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 15 lut 2019, 11:44

Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2019
Publiczne · Organizatorzy: Międzynarodowe Dni Akwarystyki i Kumak Shrimp
W dniach 18-19 maj 2019
Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyjazdem i reprezentowaniem Akwariumonline.pl- to proszę o wiadomość i zgłoszenie się w celu rezerwacji noclegów. Mile widziane szybkie decyzje.
DB459655-191D-4829-9EB6-26615FE4ED73.jpeg
  • 0

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 15 lut 2019, 22:14

Kto jest zainteresowany majowym wyjazdem, proszę wpisywać się na listę, lub wysłać wiadomość na pw.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 16 lut 2019, 19:08

Czyżby nikt z forumowiczów nie był chętny na wyjazd?
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Awokado » 16 lut 2019, 20:16

Ela, serio trzeba już?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 16 lut 2019, 22:09

Tak Michale, napisał do mnie Rafał Maciaszek z zapytaniem ile noclegów ma rezerwować onlinom. Jadę ja z Arturem, na 100 %. Kto jeszcze che- dopisywać się proszę jak najszybciej.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 16 lut 2019, 22:12

Michale, nie zastanawiaj się. Jedź, masz dużą szansę na zdobycie nagrody i rozsłąwienie onlinów.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: miewan » 16 lut 2019, 23:01

Bieta pisze:zdobycie nagrody i rozsłąwienie onlinów.

Jakoś nie uważam tej motywacji jako podstawowego celu uczestnictwa w imprezie, do tej pory nie braliśmy udziału w eventach dla „nagród i sławy”, a takowe były jedynie bardzo miłym dodatkiem.
Występuje tu też pewien error in personam Artur z tego co wiem nie jest użytkownikiem naszego forum, więc nawet gdyby ktoś z userów forum zgłosił się w „ ostatniej chwili” to ma w mojej ocenie pierwszeństwo do darmowego noclegu przed kimś kto tej „akredytacji” nie ma , o ile rzeczywiście ma to być reprezentacja forum.
Bo zaznaczmy jednak, że zaproszenie skierowane zostało do Elżbiety, forum ( nikt z „granatowych” czy „zielonych”) oficjalnie takiego zaproszenia tym razem nie dostało.
Więc to ona „rozdaje karty” , dobiera „współpracowników” i to już tylko od niej zależy czy i w jaki sposób zaakcentuje przynależność do AO.pl
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Seban » 16 lut 2019, 23:08

Tak Michale. Na WDA trzeba szybko rezerwować miejsca noclegowe. Już za tydzień może się okazać, że nie ma noclegów. Jeżeli chcesz jechać na WDA i nie interesuje Cię nocleg, to możesz się decydować na dwa tygodnie przed wystawą.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 17 lut 2019, 12:28

miewan pisze:
Bieta pisze:zdobycie nagrody i rozsłąwienie onlinów.

Jakoś nie uważam tej motywacji jako podstawowego celu uczestnictwa w imprezie, do tej pory nie braliśmy udziału w eventach dla „nagród i sławy”, a takowe były jedynie bardzo miłym dodatkiem.
Występuje tu też pewien error in personam Artur z tego co wiem nie jest użytkownikiem naszego forum, więc nawet gdyby ktoś z userów forum zgłosił się w „ ostatniej chwili” to ma w mojej ocenie pierwszeństwo do darmowego noclegu przed kimś kto tej „akredytacji” nie ma , o ile rzeczywiście ma to być reprezentacja forum.

Bo zaznaczmy jednak, że zaproszenie skierowane zostało do Elżbiety, forum ( nikt z „granatowych” czy „zielonych”) oficjalnie takiego zaproszenia tym razem nie dostało.
Więc to ona „rozdaje karty” , dobiera „współpracowników” i to już tylko od niej zależy czy i w jaki sposób zaakcentuje przynależność do AO.pl


Andrzeju, czyżby przez Ciebie przemawiała zazdrość? A zadam pytanie inaczej- kto mi zabroni zabrać kogoś ze sobą na wystawę? Chyba mam pełne prawo do tego, aby zadecydować z kim chce pojechać na wystawę.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: miewan » 17 lut 2019, 14:57

Bieta pisze:
miewan pisze:(....)
to ona „rozdaje karty” , dobiera „współpracowników” i to już tylko od niej zależy czy i w jaki sposób zaakcentuje przynależność do AO.pl


(....) Chyba mam pełne prawo do tego, aby zadecydować z kim chce pojechać na wystawę.


A czy ja tego nie napisałem
tyle, że czasami muszę też wcielić się w funkcję jaką mam na forum i o ile masz wystąpić ( a to deklarujesz) jako jego „reprezentacja” , to wybacz, ale akurat w takim zakresiesie jako koordynatorowi forum nie jest obojętny sposób jego reprezentowania, więc chyba oczywistym jest, że zawsze preferowane będzie by w skład takiej reprezentacji wchodzili członkowie AkwariumOnline.pl i to oni korzystali z ewentualnych benefitów z tego płynących i tylko tyle.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Następna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości
cron
Reputation System ©'