POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: miewan » 25 maja 2019, 06:35

Rafał, zacznę od gratulacji za zorganizowanie kolejnej udanej imprezy, żałuję że tym razem mogłem tam być jedynie jako widz (pewnie jeden z tysięcy bo frekwencja była ogromna), ale jak widziałeś przyjechaliśmy sporą choć bierną grupą (załapaliśmy się nawet na Kocanowe fotki), Elżbieta bardzo udanie zaprezentowała forum, a jej stoisko nie było anonimowe.
Co do osobistych zaproszeń, to zapewne, było jak piszesz, jednak specyfika Drozdowa , nasączona nieco oparami wzmiankowanego zresztą w tym temacie „ducha”, a właściwie jego wpływ na pamięć mógł mieć wpływ na kojarzenie przeszłych faktów. A w Nadarzynie nie byłem, zresztą kiedy pisałem tamten post , jeszcze do tamtej imprezy było trochę czasu.
Wiem, że Twoja impreza nie była ostatnią i wiem, że udział forum na Twoich eventach zostanie podtrzymany, czy ewentualne zaproszenie będzie ustne czy papierowe (to akurat jest drugorzędne).
Jest to chyba też moment, żeby przyznać się iź moja funkcja na forum stała się w praktyce fikcją. Większość przynajmniej wszystkie tegoroczne imprezy - zgłoszenia do udziału lub sam udział, odbywają się poza moją wiedzą lub są mi jedynie oznajmiane, więc nie ma czego już koordynować.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 25 maja 2019, 06:54

miewan pisze:się nawet na Kocanowe fotki) Elżbieta bardzo udanie zaprezentowała forum, a jej stoisko nie było anonimowe.
Co do osobistych zaproszeń, to zapewne, było jak piszesz, jednak specyfika Drozdowa , nasączona nieco oparami wzmiankowanego zresztą w tym temacie „ducha”, a właściwie jego wpływ na pamięć mógł mieć wpływ na kojarzenie przeszłych faktów. A w Nadarzynie nie byłem, zresztą kiedy pisałem tamten post , jeszcze do tamtej imprezy było trochę czasu.
Wiem, że Twoja impreza nie była ostatnią i wiem, że udział forum na Twoich eventach zostanie podtrzymany, czy ewentualne zaproszenie będzie ustne czy papierowe (to akurat jest drugorzędne).
Jest to chyba też moment, żeby przyznać się iź moja funkcja na forum stała się w praktyce fikcją. Większość przynajmniej wszystkie tegoroczne imprezy - zgłoszenia do udziału lub sam udział, odbywają się poza moją wiedzą lub są mi jedynie oznajmiane, więc nie ma czego już koordynować.


Andrzeju, to, że Ty miałeś , nasączoną nieco oparami wzmiankowanego zresztą w tym temacie „ducha”, a właściwie jego wpływ na pamięć mógł mieć wpływ na kojarzenie przeszłych faktów wcale nie znaczy, że tych zaproszeń nie było. Kto chciał, to usłyszał temat zaproszeń na event do Warszawy. Mało tego, w Nadarzynie też miałam możliwość usłyszenia po raz kolejny zaproszenia na wyjazd, więc tak na prawdę nie bardzo wiem o co Cic chodzi.
Generalnie w takim razie wyciągnij wnioski i mniej tzw " ducha pyuszczy" spożywaj. Ewidentnie widać, że pamięć Ci szwankuje, a "duch puszczy" szkodzi.

I zeby nie było, to otrzymałam kolejne zaproszenia na Imprezy Akwarystyczne. I nie mam tu na myśli Nałęczowa. Mało tego postaram się wyjechać,żeby nie wiem co. :D
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: miewan » 25 maja 2019, 07:06

Elżbieta, cieszę się Twoim szczęściem z kolejnych zaproszeń i zakładam z dozą pewności, że weźmiesz w nich udział.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 25 maja 2019, 07:12

miewan pisze:Elżbieta, cieszę się Twoim szczęściem z kolejnych zaproszeń i zakładam z dozą pewności, że weźmiesz w nich udział.


Oczywiście Andrzeju, że zamierzam z nich skorzystać. :)
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: kumak » 25 maja 2019, 08:06

miewan pisze:Rafał, zacznę od gratulacji za zorganizowanie kolejnej udanej imprezy, żałuję że tym razem mogłem tam być jedynie jako widz (pewnie jeden z tysięcy bo frekwencja była ogromna), ale jak widziałeś przyjechaliśmy sporą choć bierną grupą (załapaliśmy się nawet na Kocanowe fotki), Elżbieta bardzo udanie zaprezentowała forum, a jej stoisko nie było anonimowe.


Dziękuję, że przyjechaliście - najważniejsze, że byliście, nawet biernie. Mam nadzieję, że uda się Was "ściągnąć" za rok nieco na dłużej.
Po przeczytaniu wątku chciałem poinformować, że noclegi (tym razem z prywatną łazienką w każdym przypadku ;) ), śniadania i obiad w postaci grilla na miejscu był zapewniony i raczej to podtrzymamy :)

Na Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2020 zapraszam oficjalnie akwariumonline już teraz. Jak co roku widzimy się w maju.
  • 1

Nowy na forum
 
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2016, 16:19
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Reputacja: 18
GG: 0

Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: miewan » 25 maja 2019, 09:20

kumak pisze:Na Międzynarodowe Dni Akwarystyki 2020 zapraszam oficjalnie akwariumonline już teraz. Jak co roku widzimy się w maju.

Jak widać w dość prosty sposób udało Ci się już w zarodku uciąć ewentualne „zaproszeniowe” kwestie już na przyszły rok :D .
I nawet, jeżeli rozwinie mi się amnezja w wyniku mojej przypadłości tak swobodnie zdiagnozowanej przez Elkę, będzie to bardzo łatwo zdyskredytować :rotfl .
Za zaproszenie z góry dziękujemy allah
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0


Re: POLISH INTERNATIONAL AQUARIUM SHOW

autor: Bieta » 28 maja 2019, 08:45

  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0


Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
Reputation System ©'