Nałęczów 2019

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Nałęczów 2019

autor: Awokado » 24 maja 2019, 23:51

Ela, nie mam nic przeciwko temu żebyśmy mieli dużo miejsca, ale wszystko okaże się w Nałęczowie. Temat ile szkieł jedzie i kto bierze swoje został już omówiony. Wydaje mi sie jednak, że 180cm miejsca dla Ciebie jednej to sporo, biorąc pod uwage fakt, że długośc Twojego zbiornika to 70cm. Ja do dyspozycji bede miał zbiornik 80x35 i tyle miejsca zajmę :) Wiem, że masz kwiaty wokół akwarium + korzenie i oświetlenie, ale musimy brac pod uwagę różne okoliczności. Nikt z nas w tym Nałęczowie jeszcze nie był i może być różnie. W związku z tym, że organizator zwraca koszty i gwarantuje nocleg, śmiem twierdzić (zresztą nie tylko ja), że zjedzie sie tam kupa ludzi, a co za tym idzie miejsce może być ograniczone. Dlatego proszę weź pod uwagę różne scenariusze :) W temacie rollupów, wcale nie musza one stać w jednej linii ze zbiornikami, mogą być świetnym tłem naszego stanowiska. Wtedy nie będa zabierały miejsca. Zresztą mamy ich w sumie trzy, jeden jest niski w sam raz pod akwarium, mamy też flagę do zaczepienia na froncie. Pozostałe dwa rollupy mogą stanąć właśnie gdzieś z tyłu.

Ja własnie wypłukałem żwir, korzenie przygotowane, rośliny w pogotowiu, mogę jechać nawet jutro :p

Ela, jeszcze jedna sprawa do Ciebie, założę się że masz 50W grzałke do pożyczenia co? :D
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: Bieta » 25 maja 2019, 07:06

Michał, to zależy, gdzie będa stały rollapy. Jeżeli z tyłu stoiska, to ok. Ale jeżeli pobok stoiska, to miejsca trzeba więcej. Nie wiem jak tutaj będzie to rozwiązane. Grzałki 50 W niestety nie mam na stanie.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: Awokado » 27 maja 2019, 08:39

Moi drodzy, mam oficjalne informację od organizatora, proszę uważne przeczytać i jak najszybciej dać informacje zwrotną żebyśmy mogli wszystko zapiąć jeszcze dziś wieczorem. Na początek kilka informacji:

Informacja Najważniejsza! Jedzie z nami Andrzej! :D Gdyby ktoś nie znał Andrzeja, podpowiadam, że chodzi o Miewana - Jego akurat możecie znać :cool

Miejsce wystawy: Nałęczowski Ośrodek Kultury Aleja Lipowa 6, 24-150 Nałęczów
Miejsce noclegu: Spółdzielcza 17, Internat Tęcza, Nałęczów - Nocleg oddalony od miejsca wystawy o ok. 1km więc spacerek :)

Pokoje: Dostaniemy dwa pokoje. Jeden pokój dostaną Panie (Ela + Iza + "Warszawianka" - podejrzewam, że to któraś z Pań z Wawarium :)) Panowie, my będziemy mieli oddzielny pokój dla siebie. Nocleg oczywiście mamy darmowy.
Wyżywienie: - śniadania we własnym zakresie, organizator zapewnia obiad + wieczornego grilla. W sobotę na dużej sali w internacie odbędzie się impreza integracyjna :barman
Transport i zwrot kosztów podróży: Ten temat obgadam indywidualnie z Adamsem i Leszkiem

Teraz dane, które musimy dziś podać:

Stoliki na wystawę: Musimy podać ilość stołów jaka będzie nam potrzebna. Dostępne wymiary stołów: 140x70 lub 160x80cm. Na miejscu będą czekały zbiorniki dla: Awokado, Miewan, Adams - akwaria jak również szafki pod akwaria zapewnia firma Aquael - tym samym nie potrzebujemy stolików. Zostaje nam Ela i Leszek, którzy biorą swoje szkła. Wydaje mi się, że jeśli zarezerwujemy dwa stoliki nawet te mniejsze to wszystko spokojnie się zmieści, bo poza dwoma akwariami + zewnętrzny aranż Elżbiety nie mamy wiele do postawienia na stołach - chyba że cukierki dla dzieciaków czy drobne forumowe gadżety.

Przedłużacze: Ile przedłużaczy potrzebujemy i po ile gniazd? Moja propozycja - po jednym przedłużaczu pod akwarium (filtr+grzałka+światło czyli 3-4 gniazda) Ze swojej strony zapewniam, że zabiorę długi przedłużacz w razie czego, to samo mówił mi Leszek.

Co do piątku i rozkładania stoiska - nie mamy limitu czasowego, możemy pracować nawet po nocy :)
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: Bieta » 27 maja 2019, 09:35

Po konsultacji z Leszkiem, potrzebujemy dwa stoliki : jeden o wymiarach 140x 70cm (Leszek G) i 160 x 80 cm (Bieta).
Bedę miała super słój (zamiast kuli) na cukierki. Trzeba tylko kupić cukierki. Myślę, że ze dwa kg na pewno.
A obok słoja będzie maga fajny tekst, że do słoja i kuli wkładamy tylko cukierki. Ja załatwiam słój. Teraz pytanie, kto kupuje cukierki?
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: Awokado » 27 maja 2019, 09:44

W takim razie sugeruję dwa identyczne stoły 160x80 żeby to miało ręce i nogi. Na cukierki zrobimy zrzutkę i po sprawie. Bierz tylko ten słój na cukierki. Jak w kwestii przedłużaczy? Może każdy zabierze przedłużacz na własne potrzeby i tyle?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: rhino » 27 maja 2019, 10:02

Koleżanki i Koledzy,
znajdą się jakieś proste rośliny dla nas? Pożyczylibyśmy na wystawę :)
Wywłócznik, Rogatek, Moczarka kanadyjska, Nurzaniec, Pistia?
  • 0

Marcin

Obrazek
Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 207
Rejestracja: 24 maja 2018, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 117
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: Bieta » 27 maja 2019, 10:07

Mam dębówkę meksykańską. Nie dużą ilość, ale coś się znajdzie. Pistii też trochę znajdę (z 5-6 małych roślinek).
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: Awokado » 27 maja 2019, 10:12

Rhino, kolega Adams obiecał zabrać dla mnie NIEZLICZONĄ ilośc rogatka, podobno jest tego bardzo dużo. Bez problemu się podzielę. Powinienem też mieć sporo microsorium trident i microsorium windelov, prawdopodobnie zabiorę też duża ilośc hydrocotyle tripartita. Bez problemu się podzielę :)
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: rhino » 27 maja 2019, 10:21

@Bieta, @Awokado,
dziękujemy! :)
  • 0

Marcin

Obrazek
Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 207
Rejestracja: 24 maja 2018, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 117
GG: 0

Re: Nałęczów 2019

autor: woytek » 27 maja 2019, 10:23

lepiej jest mieć więcej miejsca niż się dusić :D o której planujecie być na miejscu? o której start z Białegostoku?
  • 0

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
cron
Reputation System ©'