kalkulator baniaków

Tutaj możesz porozmawiać na temat wszelkich aspektów technicznych dot. akwarium. Skonstruowałeś coś sam, pochwal się tym!

kalkulator baniaków

autor: miewan » 08 gru 2013, 17:42

Znalazłem coś takiego jak oferta baniaków na zamówienie firmy chyba znanej chwaściarzom ( nawet nie wiedziałem, że działają też na innych " obszarach" ), myślę, że jest to cennik wyłącznie poglądowy i może mieć mało wspólnego z cenami na naszym terenie, można też zobaczyć co firma innego oferuje
http://www.aqua-art.pl/pl/kalkulator-cen
Kolejnym powodem umieszczenia linku jest to, że jest to też kalkulator objętości i wagi szkła przy zadanych długościach krawędzi ale też grubości szyb ( to jest chyba ciekawsze).
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: kalkulator baniaków

autor: alexb47 » 08 gru 2013, 20:21

Znam to od ponad trzech lat, kiedy budowaliśmy naszą pięćsetkę. Z ciekawości wrzuciłem nasze 2 000 l. Cena wyszła trochę ponad 8 000 zł ze szkła 15 mm. Dobrze, że nie posłużyłem sie teraz tym "kalkulatorem" :lol:
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 753
Rejestracja: 27 wrz 2013, 11:26
Lokalizacja: Supraśl/Białystok
Reputacja: 22
GG: 2767468

Re: kalkulator baniaków

autor: miewan » 08 gru 2013, 20:47

Alex nie chodzi jak pisałem o ceny, tylko automatyczne np. wyliczenie ciężaru baniaka, litraż policzyć łatwo, jego wagę już nie do końca ( robi się przecież baniaczki z różnej grubości szkła).
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości
Reputation System ©'