glossy

Tutaj możesz porozmawiać na temat wszelkich aspektów technicznych dot. akwarium. Skonstruowałeś coś sam, pochwal się tym!

glossy

autor: miewan » 09 wrz 2014, 19:19

Dzisiaj odwiedziłem Aqua-el'a na Zielonych Wzgórzach od początku miałem zamiar przyjrzeć się nowemu zestawowi aquela o fajnej nazwie glossy , zapewne od szkło bo całość lśni jak psu jajka.
Wrażenia estetyczne wręcz :bomba: , aż chce się wymienić stare rysy na to szkiełko.
choć cholera drogo jak cholera, samo szkło o dość dziwnych wymiarach, bo wysokie w stosunku do szerokości i głębokości to koszt prawie 9 stówek :szal: , ale dostajemy je razem z pokrywą choć pokrywa to złe słowo bardziej niebywale estetyczną szeroką czarną maskownicą udającą pokrywę a stanowiącą jedną całość ze ściankami,fizycznie pokrywą są panele nakrywowe pod którymi są 2 świetlówki z ledami, ale ich mocowania są przystosowane do dołożenia jeszcze 2.
Szafka z laminowanymi na błysk drzwiczkami otwieranymi na klik stanowi doskonałe przedłużenie szkła, ja widziałem ją w czerni, ale jest podobno też biała, choć korona w standardzie jest chyba tylko czarna.
Nic nie napiszę od strony technicznej ( to można znaleźć w necie, albo dopytać w sklepie np. na ZW), bardziej interesował mnie design i nie zawiodłem się, miał być ekskluzywny i jest ekskluzywny, choć zestawu tego zdecydowanie nie kupię.
niżej trochę nieudanych fotek, bo pomimo że to rzecz nieożywiona zdjęcie zrobić trudno
  • 0

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: glossy

autor: adams2121 » 09 wrz 2014, 19:26

i ja widziałem to to - czy ekskluzywne ???- jak zwykle rzecz gustu a o gustach dżentelmeni podobno nie dyskutują :smiech4:

cena - rzecz względna czy dużo czy mało każdy sam może to ocenić
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: glossy

autor: William » 09 wrz 2014, 19:31

To aby ułatwić:

http://www.aquael.com.pl/produkty/akwar ... %B3%C5%82y

Szafka wg producenta nie jest w zestawie...
  • 0

27L - gupiki Endlera
300L - Misz Masz
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 1139
Rejestracja: 27 wrz 2013, 12:36
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 78
GG: 1665012

Re: glossy

autor: miewan » 09 wrz 2014, 19:37

Piotruś, a czy ja napisałem, że jest, zapomniałem ile kosztuje choć pytałem :dziadek:
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: glossy

autor: William » 09 wrz 2014, 19:40

Przepraszam, tak zrozumiałem. Widać źle u mnie ze zrozumieniem;) Tak czy inaczej link poglądowy niech sobie wisi.
  • 0

27L - gupiki Endlera
300L - Misz Masz
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 1139
Rejestracja: 27 wrz 2013, 12:36
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 78
GG: 1665012


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
cron
Reputation System ©'