And Now for Something Completely Different

Opis, funkcjonowanie, działanie, budowa.

And Now for Something Completely Different

autor: miewan » 25 lip 2016, 19:49

Czyli "A teraz coś z zupełnie innej beczki", a czemu na tym subforum, bo tak ;P ,
ale jak dobrniecie do końca pośrednio stanie się to jasne :
Once upon a time.........podzieliły się fora, choć podzieliły nie jest tu najlepszym słowem, ale niech tak zostanie.
Ostatnio forum "zza ściany" wykonuje nazwijmy to "ostre ruchy czyszczące" i w zasadzie nic mi do tego, że dobrowolnie "pozbyli się" około połowy swoich użytkowników i "zdjęli" ze swojego licznika około 10 000 postów -> ich wola, ich polityka prowadzenia forum, nie wnikam.
Nie żeby mi to nie pasowało, bynajmniej, wpisuje się to w nasze "postulaty początkowe" po banicji, jednak......

Mam ograniczony dostęp do ich treści i nie będę tego zmieniał, ale niektóre dane jak np. liczniki są mi dostępne, dzisiaj widząc kolejny znaczny zjazd (nie wiem czy nie nastąpiło to wcześniej) postanowiłem znaleźć "ofiarę" (po odesłaniu tam w niebyt m.in mnie, thaza, czy Sebana jest to coraz łatwiejsze) i nie trwało to długo (jakiś tam "klucz" się już zarysował) -> the winner is AlexB 47

Wystarczyło wejść na jego już "historyczne dzieło" Hydroponika krok po kroku, by zobaczyć "zniszczenia", kadłubowy już teraz temat z wyciętymi postami i fotkami Alexa stał się delikatnie mówiąc nieco dziwny, z ok 12 stron skurczył się do 6, ale jak pisałem to zupełnie nie moja sprawa i nie chcę tego oceniać, jednak.....

Nie ma co ukrywać, że zarówno sama osoba "hydroponicznego orędownika" jak i jego "techniczno-filtracyjna myśl przewodnia" odbiła się echem, dostarczyła wielu, wielu postów, opinii, utarczek, przekomarzań, nie tylko na naszych lokalnych forach, ale też na wielu forach w kraju.

Alex był/jest tą osobą która w jakiś sposób zbliżyła Nas, kiedy było tylko jedno forum " w mieście", fakt też, że pośrednio "jakoś wplątany" był w podział i rozłam, tak czy siak po ruchu na PFA osobiście odczułem zamknięcie jakiejś jednak fajnej karty naszego małego akwarystycznego światka.

Mam więc taki drobny apel do administratorów na Org. , jeżeli już zdecydowaliście się usunąć "twórcę i tworzywo" bądźcie konsekwentni i "wywalcie" cały ten wątek u siebie, kasując jego posty, akurat w tamtym temacie zamazaliście jakiś kawałek historii ( tu jej nie ma, przynajmniej nie od początku), bo zachwyty, pochlebstwa, nagany, prześmianki, zapytania i wpisy innych osób bez jego re, opisów i zdjęć są zgoła delikatnie mówiąc nie pełne :zzz
  • 3

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'