polecane stronki naszych userów

Lista miejsc w internecie, które polecamy

polecane stronki naszych userów

autor: miewan » 17 paź 2014, 18:12

Thaz naprowadził mnie na biznesowy profil fb naszego usera Grzegorza Weredy znanego zwłaszcza z aktywności na regionalnym forum jako grzwer
https://www.facebook.com/nature4home
Grzegorz ma uznaną chwaściarską "markę" więc polecam z całego ♥ i życzę powodzenia na rynku akwariowych designerów.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: polecane stronki naszych userów

autor: Grzegorz Wereda » 20 paź 2014, 10:50

Miewan ubiegłeś mnie. Całość jeszcze w powijakach, ale fakt z pierwszym dniem tego miesiąca narodziła się moja mikro działalność. Nazywamy się Nature for home i chcemy propagować akwarystykę i tematy pokrewne [ryparia, paludaria, wabi kusy] oraz tworzyć piękne żywe obrazy zarówno pod i nad wodą. W skrócie postanowiłem połączyć pasję z możliwością wystawiana faktury, co dodatkowo otwiera przede mną wiele nowych drzwi i daje mnóstwo nowych możliwości. Co z tego wyniknie? zobaczymy. Trzymajcie kciuki, zapraszam na nasz profil na FB, z czasem powinna pojawić się strona internetowa. Ja jednak czekam najbardziej na nasze pierwsze realizacje i kolejne "cukierki" mojego autorstwa.

Pozdrawiam
Grzegorz W.
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 187
Rejestracja: 11 paź 2014, 18:11
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 100
GG: 0

Re: polecane stronki naszych userów

autor: miewan » 20 paź 2014, 11:04

Grzesiek "markę" i zasłużone uznanie wśród większości lokalnych userów tego forum a zwłaszcza PFA masz. My też mamy znajomych, a wiadomo , że Twoje realizacje w ciemno można polecić innym ( pogadaj z thazem, może szuka kosztów, a to uratuje 720 :naglowie: )
Mam propozycję jeżeli zgodziłbyś się na wrzucanie swoich wizualizacji nawet jeszcze na etapie projektów a nawet tylko pomysłów, możemy wydzielić Ci dedykowane subforum np. pt."realizacje Nature for home " bo jestem pewien, że takie będą ( a przecież też "grzecznościowo" ;) były).
Jeżeli chodzi o fb to widziałem już parę polubień przez znane mi osoby (w tym ja).
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: polecane stronki naszych userów

autor: marho760816 » 13 lis 2014, 18:06

Grzesiek, tylko coś mało fotek "Twojego" zbiornika. Cudzysłów ze względu na chwilę obecną, a przecież było to jeden z najładniejszych zbiorników w naszym mieście. Trzymam kciuki za działalność.
  • 0

Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 385
Rejestracja: 28 wrz 2013, 04:50
Lokalizacja: BiałystokZielone Wzg.
Reputacja: 151
GG: 1449237

Re: polecane stronki naszych userów

autor: Grzegorz Wereda » 13 lis 2014, 18:45

Właśnie siedzę i kompletuje zamówienie na nowy zbiorniczek dla siebie i na drugi, dla klienta. Niebawem pojawią się nowe zdjęcia, zbiornika prywatnego i na zamówienie. Będą ledy, nowinki akwarystyczne, hydroponiki, riparia, nowe rośliny...
Cierpliwości.

Pozdrawiam
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 187
Rejestracja: 11 paź 2014, 18:11
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 100
GG: 0

Re: polecane stronki naszych userów

autor: miewan » 13 lis 2014, 19:42

Gratuluję zielonego koloru na PFA
Myślę, że kupa z nas czeka na te fotki
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: polecane stronki naszych userów

autor: thaz » 13 lis 2014, 20:27

Super, trzymam kciuki - będzie dobrze.
Zainteresuj się Klientem z Białorusi - raz że blisko,
dwa że ten to ma fajny portfel :-)
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: polecane stronki naszych userów

autor: Wiolka » 14 lis 2014, 08:14

Grzesiu słodziusie te ,,cukierki",ale wiesz ,że jak dobre to chce się więcej :D Ja jestem zachwycona i pełna podziwu dla takich ludzi,którzy tak pięknie uchwycą kawałek podwodnego świata w szkiełku :love2: Trzymam kciuki :brawo1:
A tobie Miewan dziękuję ,że pokazujesz takie stronki :mega: :love2: Super!
  • 0

Wiolka
Często zagląda
 
Posty: 75
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:36
Lokalizacja: ok.Zambrów
Reputacja: 1
GG: 43160506

Re: polecane stronki naszych userów

autor: Grzegorz Wereda » 14 lis 2014, 14:36

Zamówienie wysłane, niedługo przyjedzie do mnie paczka świąteczna z prezentami [wiem, że do świąt jeszcze trochę, ale dekoracje świąteczne na mieście już się pojawiły]. Jutro powinny pojawić się kolejne zdjęcia z mojego "dawnego" akwarium którym się opiekuję.
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 187
Rejestracja: 11 paź 2014, 18:11
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 100
GG: 0

Re: polecane stronki naszych userów

autor: miewan » 14 lis 2014, 14:55

Lepiej zdradź jakieś szczegóły na sucho odnośnie nowego szkła, wtedy ilość oczekujących na wizualizacje przynajmniej się podwoi :zwariowal:
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Następna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Reputation System ©'